Pradžia

"Baltic Moto" UAB veikla

UAB “Baltic Moto” prekiauja motociklų, motorolerių, keturračių, sniego rogių, vandens motociklų detalėmis.

Uždaroji akcinė bendrovė „Baltic Moto“ įkurta 2007 metais. Įmonė vygdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą, specializuojasi motociklų detalių srityje. Įmonė įsikūrusi Kaune. Prekiauja įprastų motociklų, keturračių motociklų atsarginėmis detalėmis bei moto aksesuarais. Mūsų parduotuvėje  galite įsigyti detales reikalingas motociklo ar motorolerio remontui ir techninius skysčius moto technikos aptarnavimams. Esame vieni iš didžiųjų moto detalių ir aksesuarų inportuotojų Lietuvoje tadgalime pasiūlyti platų detalių asortimentą ir greičiausią pristatymo laiką į visos Lietuvos miestus nuo durų iki durų.

UAB "Baltic Moto" tiekėjai  Lietuvos ir užsienio įmonės kurios tiekia tik kokybiškus (Europos standartą ISO ) atitinkančius ir visiems vartotojams gerai žinomus produktus. Mūsų partnerių dėka mes savo klientams galime suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, nuo techninės informacijos iki detalių pristatymo į namus.

Visuomet plečiame ir tobuliname savo veiklą. Nuo 2009m. Uždaroji akcinė bendrovė "Baltic Moto" pradeda prekiauti automobilių detalėmis. Kaip motociklams taip ir automobiliams daugiausia dėmesio skiriame variklio detalių srityje. Galime pasiūlyti konkurencingas kainas automobilio variklio tarpinėms, stūmokliams, vožtuvams.
Nuo 2010 metų pradžios pradėjome prekiauti "DURO" moto ir auto padangomis. Šio gamintojo padangos, tai puikus pasirinkimas ieškant produkto su "teisingu" kainos ir kokybės santykiu. Ekonominės klasės "DURO" padangos jau tinkamai įvertintos mūsų kaimynų lenkų ir sparčia plinta padangų rinkoje.