Pradžia VARIATORIAUS DIRŽAI Variatoriaus diržai sniegomobiliams

Variatoriaus diržai sniegomobiliams

SNIEGO MOTOCIKLŲ (SNIEGOMOBILIŲ) VARIATORIAUS DIRŽAI

Prekiaujame motorinių sniego rogių  ARCTIC CAT, POLARIS, SKI-DOO, YAMAHA variatoriaus diržais. Galime pasiūlyti įsigyti ne tik originalius, bet ir ULTIMAX bei DAYCO gamintojų gaminamus variatoriaus diržus sniego motociklams.

  • ULTIMAX  MAX serijos variatoriaus diržai pagaminti kaip pakaitalas originaliems diržams ir naudojami sniegomobiliuose iki 500cc.
  • ULTIMAX  PRO serijos variatoriaus diržai pagaminti originalaus variatoriaus diržo pakeitimui įsustiprintą. Šios serijos variatoriaus diržai yra platesnėmis šoninėmis plokštumomis, kurios liečiasi su variatoriaus lėkštėmis, ko pasekoje, sniego rogės įsibėgėja greičiau ir diržas tarnauja ilgiau lyginant su originaliu.
  • ULTIMAX  SX serijos variatoriaus diržai skirti naujos kartos sniego motociklų varikliams. Tai padidintos galios varikliai, varikliai su kuro įpurškimo sistema ir kiti didelių apsukų, bei krūvių sportiniai varikliai. Šiuos XS serijos variatoriaus diržus naudoja dauguma sniegomobilių sportininkų dėl jų patvarumo ir ilgaamžiškumo. ULTIMAX  XS variatoriaus diržai pagaminti iš unikalaus gumos mišinio, kurio neturi kiti sniego motociklų diržų gamintojai
     

  

Skaityti 6300 kartai