Pradžia STŪMOKLIAI MOTOCIKLAMS

Stūmokliai motociklams, keturračiams, motoroleriams

Prekiaujame gatvės, keturračių, sniego, vandens motociklų ir motorolerių stūmokliais. Kokybiškus stūmoklius motociklams ir motoroleriams, galime pasiūlyti pasirinkti iš Europoje gerai žinomų gamintojų katalogų:

Populiariems Lietuvos rinkoje motociklams ir motoroleriams stūmoklis turime savo sandėliuose, neturimo remonto ar modifikacijos stūmoklius užsakome iš gamintojų ar Europos logistikos sandėlių. Turime galimybe užsakyti (custom) pagal jusų pateiktus matmenis stūmoklius.

Taip pat galite įsigyti atskirus motociklų stūmoklių komponentus: stūmoklio žiedus, stumoklio pirštą, stūmoklio piršto fiksatorius.
Stūmoklių žiedai parenkami pagal jums reikalingus matmenis (pvz.: pirmas remontas, antras remontas, A grupė, B grupė... , +0,25, +0,5 ir t.t. )

Jei aukščiau minėtuose kataloguose nerasime jūsų turimo motociklo modelio, stūmoklius bei kitas detales jums pristatysime iš originaliu motociklų detalių katalogų. Jums tereiks pateikti motociklo gamintojo, modelio, pagaminimo datos ir variklio kūbatūros duomenis.

 

Užsakymus ir užklausas siūskite e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Techninės informacijos klausimais skambinti tel. +370 37295959, +370 68099660.